Week In Pictures vol.88

by - 13:19:00

Krásný nový týden všem !
Dnes budu upřímná, ale nebudu zacházet do detailu. Právě po dlouhé době zažívám dost špatné období a není to pro mě moc jednoduché, ale na mé sociální sítě a i na blog jsem nechtěla nikdy mé hodně osobní věci a soukromí cpát. Chci vám hlavně předávat pozitivní energii, inspiraci a vervu do života ! Jediné štěstí je, že toho mám tolik, že ani nestíhám o problémech a věcech, které mě trapí moc přemýšlet, tím pádem dnešní week in pictures vypadá jak reklama na štěstí..=D Opravdu nemyslete si, že každá druhá blogerka si žije jak královna, je stále vysmátá atd.... Ale o tom taky určitě neslyšite poprvé... Každopádně dnes je článek opravdu plný inspirace a pozitivity, tak jdeme rovnou na to a problémky hodíme na chvilku za hlavu !

Pondělí jsem nastartovala perfektně na tomhle krásném místě - Ca Phé, které skvěle ladí na můj instagramový feed ! =D....Je vám jasné, že jsem sem musela zajít. Dala jsem si s kamarádkou sticky rice (sladká rýže), ikdyž už bylo po snídaních, tak nám ji i tak udělali a personál byl moc milý a prostředí samozřejmě na jedničku !


 Pondělní teplý večer jsem strávila ve Žlutých Lázních na premiéře českého filmu - Surfr. Bylo to skvělý !

Tak konečně jsem byla poprvé v Las Adelitas, ale popravdě jsem byla zklamaná. Má oblíbená Barabizna na Zbraslavi prostě nemá konkurenci !
Úžasným zpestřením byl také Paul piknik, kde jsme se s holkama učily dělat i tartaletky a podobně. Sešly jsme se ve skromném počtu blogerek, daly jsme si super dobroty a pak se rozutekly zpět do práce, ale start do nového pracovního dne to byl skvělý !Já jsem se do toho Paula tak zamilovala, že jsem do něj pak šla do konce týdne ještě dvakrát. Ledovou kávu i tu normální mají skvělou a pečivo jsem neměla nikdy čerstvější !!


Minulý týden se to blogerskými akcemi jen hemžilo a tak jsme společně s Mariankou zašly i na představení nových produktů od Mac Cosmetics. Jedna z nejlepších akcí, na kterých jsem zatím byla ! Originální a výborné welcome drinky byly opět od Double Dutch.
Mac představil nové fixátory na make-up, které nejen, že v létě plet' osvěží, ale také matují a zabrńují lesku, na léto je to vážně naprosto ideální věc, pod i na make-up. Děkuji Mac Cosmetics  za pozvání, akce se vážně moc povedla !
Konečně na mani a pedi a ted' už budu chodit do Salónu Oskar v centru Prahy. Mají tady Přípravky Opi, které jsou naprosto skvělé. Nikdy dříve jsem neměla jemnější paty a barvy laku taky krásné. Takže jen a jen doporučuji. =)

Konečně jsem také zašla do Vapiana na Chodově a je to tam moc hezký, Dokonce i venkovní zahrádka. =)


Byla jsem zase fotit ve Waf Waf a uvědomila jsem si, že vám jsem skoro nikdy ty fotky nedám. Tentokrát jsem jich pár vybrala abych vám poškádlila chut'ové buńky...=DNejen, že už odstartovaly slevy, ale také mi dorazily tyhle skvělé kalhoty z eshopu Klingel ! Samozřejmě jsem už i stihla něco ve slevách pokoupit, jen nějak nestíhám nafotit vám haul..

 I víkend se nesl v blogerském duchu ve Františkových Lázní na openingu Revelton Studios. Krásné pokoje inspirované evropskými městy, strašidelná uniková hra, muzeum iluzí a skvělá akce s fotobun'kou, prohlídkou pokojů a super cataringem. Pózování v ručníkách podle světových blogerek, no my sjme byly s holkama ve svém živlu a moc jsme si to užily ! =)


Cesta do Prahy se zastávkou v Karlových Varech v Bagel Lounge

Myslím si, že je vidět, že jsem se tento týden opravdu nenudila a doufám, že vás dnešní Week In Pictures bavil ! V neděli jsem vám ještě nafotila červnový Tally Weijl outfit, který bude na blogu doufám ve středu. =) Tak to sledujte !


Mějte se fajnově !!!

Vaše....You May Also Like

0 komentářů

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY