Week in pictures vol. 54

by - 10:04:00Krásné pondělní podzimní ráno. =) Doufám, že se vám dnes stávalo dobře a odstartovali jste nový týden na jedničku. Už je zase déle tma, tak to vstávání bude opět těžší, ale to zvládneme. Já se těším na zimní večery s čajem, teplou dekou a dobrým filmem, na všem si člověk musí najít to hezké. =)
Každopádně minulý týden byly i dny, kdy to bylo opět jen na triko a tak jsem si užívala poslední záchvěvy takového babího léta. =)

Po dlouhé době jsem měla čas si v Epiq Café i posedět a né si jen odnést rychle jídlo nebo kávu do práce. =)
Ale tuhle snídan´ovou výbornou smoothie bowl jsem si do práce nesla. =)

Nový Shellac a tentokrát dost nenápadný a přirozený a opět z Nail Lounge na Zličíně.

Byla jsem opět u Lukáše v kadeřnictví, kde jsem rovnou nafotila nové dárkové balíčky Davines do soutěže, která proběhne na mém instagramu co nevidět.S nové vlasy jsou opět naprosto dokonalé já musím Lukáše zase vynachválit jak nejvíc to jen jde. =)
Stále nabírá klientelu, tak se neváhejte mu ozvat.


Byla jsem fotit nádhernou dekoraci a květiny opět ve Studiu Floren a tento skvost si přeci nemohu nechat jen pro sebe.

Po dlouhé době jeden rychlooběd v Delmartu. ( Snažila jsem se tento týden zdravě no.. =D )


Poprvé v životě na Body Wraps. Jestli neznáte Body Wraps, je to procedura, kdy vám tělo zabalí do mokrých pásů ( vypadáte pak jako mumie =D ). Wrapy jsou namáčené ve speciální tekutině, před celou procedurou ještě vypijete detoxikační čaj. Pak si přes obalené tělo ještě obléknete tento krásný obleček a cvičíte 20 minut na cardio stroji. Vyteklo ze mě spoustu vody !!! Po cvičení se ještě 20 minut relaxuje a pak podstoupíte bolestivější masáž nohou proti celulitidě. Už po první proceduře jsou znatelné úbytky cm v problémových partii. Každopádně je dobré tuto proceduru opakovat minimálně 3x po sobě v rozmezí 4 dnů, aby byl znatelný výsledek. Cena procedury je 1500,- a dalšími návštěvy se cena postupně snižuje. V ceně dostanete ještě detoxikační čaj, který se pije 3x denně. Musím říct, že druhý den po proceduře jsem se cítila opravdu dobře, jelikož se z těla vyplaví škodlivé látky. Cena ale není úplně nejnižší a tak váhám, zda proceduře podstoupit znovu. Kdybych nežrala sladkosti, tak bych tam chodit nemusela že ?! =D

Jedno dopoledne jsem byla fotit novinky ve Waf Waf a tak jsem to spojila i se snídaní a ochutnala jejich nové burákové máslo a byla to pravdu slast !Po dlouhatánské době jsem se sešla se dvěma spolužačkami ještě ze základky a poprvé poseděla v Coffe Corner, kde jsme si daly oběd a kávu. Další krásné místo, kde chci zkusit i snídani a mají tady taky Nemléko, které v cappuccinu přímo zbožńuji. =)

V sobotu ráno jsem se vydala na výlet za kamarákou do Českých Budějovic. =)
Tahle dobrota z Brioche Dorée, které je na Hlavním nádraží, je vážně neodolatelná, to musíte zkusit !

Zámek Hluboká je od Českých Budějovic opravdu co by kamenem dohodil a tak plán na slunečný den byl jasný. Hluboká je jeden z nejkrásnějších zámků, co jsem kdy viděla. Navíc počasí vyšlo naprosto dokonale a bylo na triko. Krásné nekonečné zahrady a výhledy, že jsme si konečně stihly vše říct a bylo nám božsky. 


Káva na náměstí v Českých Budějovicích jako odměna po uchození se kolem nádherného zámku. =)

Večer jsme si udělaly obložený stůl. vypily obrovskou lahev šampusu a měly tak troch pyžamovou párty. To je přesně to, co v posledních dnech nejvíc potřebuji. =)


V neděli byl Bloges ART Market v Art Food Zóně v Troji. O této události a co všechno jsem si tam koupila bude celý post tento týden na blogu. =)


Na Bloges Marketu jsem se setkala s autorkou nových českých diářů - Love and Story Diáře. Když jsem viděla diář Fashionista, hned jsem věděla, že je přímo jak pro mě dělaný a včera jsem si ho už musela koupit. Každopádně jsem pro mé čtenáře získala kupóny na slevu o které bude tento týden na mém instagramu soutěž a přemýšlím, že i přímo pro tyto diáře napíšu samostatný post, protože myslím, že si to opravdu zaslouží, já jsem z nich nadšená !!!


Přeji vám nový úspěšný týden, který nám vlastně přinese den volna navíc, tak si užijte sváteční den a udělejte si hezký den. =)


Vaše....
You May Also Like

5 komentářů

 1. Moc krásný fotky :) chci se zeptat, na kolik asi tak vyjde návštěva u tohohle kadeřníka, když bych chtěla barvení a ostříhat konečky?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, moc děkuji za kladný komentář. =) Ceny se pohybují kolem 2000,-, ale nejlepší je Lukasovi napsat a nebo si dát sobní schůzku a on ti přesně řekne co a jak dopředu. =)

   Vymazat
 2. Skvělé fotky! :) Vlásky jsou krásné.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY